Final Cut Pro 2 ve Logic Pro 2 Duyuruldu

Apple tarafından yeni iPad Pro ve iPad Air modellerinin tanıtıldığı Let Loose etkinliğinde Final Cut Pro 2 ve Logic Pro 2 sürümleri duyuruldu. Her iki profesyonel uygulama da yeni yapay zeka özellikleri ile video ve müzik düzenlemeyi sonraki seviyeye taşıyor.

Apple öncelikle Final Cut Pro for iPad 2 ve Final Cut Pro for Mac 10.8 güncellemeleri tanıttı. Final Cut Pro için iPad 2, iPhone ve iPad için yeni Final Cut Kamera uygulamasını kullanarak aynı anda birden fazla açıyı kaydetmek için harici sürücülerdeki ve Live Multicam’deki projelere destek sağlıyor; Mac için Final Cut Pro ise yeni yapay zeka özellikleriyle düzenlemeyi hızlandırıyor

Apple ayrıca şarkı yazma, ritim oluşturma, prodüksiyon ve miksaj için profesyonel deneyimler sunan, için tamamen yeni Logic Pro for iPad 2 ve Logic Pro for Mac 11 güncellemelerini tanıttı. Yapay zekayla desteklenen yeni Logic Pro, müzik yapma sürecini geliştiren ve sanatçılara ihtiyaç duydukları anda yardım sağlayan inanılmaz stüdyo asistanı özelliklerini sunarken aynı zamanda tam yaratıcı kontrolü sürdürmelerini sağlayacak. Bu özellikler arasında Logic Pro’daki popüler Drummer yeteneklerini yeni bir Bas Çalar ve Klavye Çalar içerecek şekilde genişleten Oturum Oynatıcıları; Tek bir ses kaydının ayrı bölümlerini çıkarmak ve bunlarla çalışmak için Stem Splitter ve parçalara anında sıcaklık katmak için ChromaGlow yer alıyor.

Tüm güncellemeler 13 Mayıs tarihinde kullanıcılar ile buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x